Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Show sidebar
-25%
Zavrieť

SanCare antibakteriálny gél na ruky s Aloe vera

2,50 45,00  s DPH

SanCare antibakteriálny čistiaci gél na ruky s Aloe vera

SanCare je rýchloschnúci antibakteriálny čistiaci gél na ruky s výťažkom z Aloe vera. Bez použitia vody a mydla vyčistí Vaše ruky. Obsahuje zvlhčovacie látky, vďaka čomu zostanú Vaše ruky jemné. Použitie: Prípravok naneste na ruky, dokonale rozotrite a nechajte vysušiť.  
Zavrieť

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

5,16 35,28  s DPH

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA DEZINFEKCIU PLÔCH, POVRCHOV A RÚK – Len na profesionálne použitie.

DOPORUČENÁ RECEPTÚRA WHO. Návod na použitie: Neriedený prípravok sa aplikuje priamo na povrchy prostredníctvom rozprašovača alebo handričky. Pri používaní prípravkou na dezinfekciu rúk postupovať tak, aby bola očistená celá plocha rúk a doba čistenia trvala minimálne 1 minútu. Prípravok vysušuje pokožku – použiť maximálne 10 krát denne. Nepoužívať na poranenú kožu alebo pri výskyte kožných ochorení. Po nanesení, použití, už nie je potrebný oplach.
Zavrieť

Imagin® DESINFECT

7,48 46,39  s DPH

Imagin® DESINFECT

Profesionálny bezoplachový dezinfekčný prostriedok na alkoholovej báze, určený na dezinfekciu všetkých umývateľných pracovných plôch a povrchov.

  • určený na všetky plochy a pracovné povrchy
  • nieje nutné oplachovanie
  • alkoholový dezinfekčný prostriedok
  • obsahuje účinnú zložku izopropyl alkohol
Aplikácia : nastriekajte na povrch rovnomernú vrstvu a nechajte prostriedok uschnúť alebo utrite jednorázovou čistou utierkou. Balenie : PE fľaška 750 ml, PE kanister 5 l
Zavrieť

Tlakovacia pištoľ ALTA 2000

12,62  s DPH

Tlakovacia pištoľ ALTA 2000

Tlakovacia pištoľ na aplikáciu prípravku Imagin na grily a konvektomaty. Jednoduchá manipulácia, nádobka koncentrátu v objeme 1,8 l.
OXYCHLORINE care
Zavrieť

OXYCHLORINE care dezinfekčný ekologický roztok na ruky a telo

18,00  s DPH
OXCHLORINE care je jedinečný, ekologicky nezávadný, účinný, rýchlo pôsobiaci biocídny dezinfekčný roztok na ruky a telo. Je účinný všade tam, kde sa vyžaduje minimalizovanie rizika prenášania a rozširovania patogénnych mikroorganizmov prostredníctvom ľudského pričinenia. Zabezpečuje odstránenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd.
OXYCHLORINE 1000 ppm
Zavrieť

OXYCHLORINE® 1000 ppm dezinfekčný ekologicky nezávadný roztok

25,80  s DPH
OXCHLORINE 1000 ppm je jedinečný, ekologicky nezávadný, účinný, rýchlo pôsobiaci biocídny dezinfekčný roztok na profesionálnu a domácu dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov (kuchynské náradie, hračky...), umývateľných plôch (podlahy, stoly, sanita...), dezinfekcia bytových a nebytových priestorov a ovzdušia. Zabezpečuje odstránenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd.