Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Show sidebar
Zavrieť

Tlakovacia pištoľ ALTA 2000

10,52  bez DPH (12,62  s DPH)

Tlakovacia pištoľ ALTA 2000

Tlakovacia pištoľ na aplikáciu prípravku Imagin na grily a konvektomaty. Jednoduchá manipulácia, nádobka koncentrátu v objeme 1,8 l.
Zavrieť

Nástenný dávkovač mydla MYRIAD

20,00 

Nástenný dávkovač mydla MYRIAD

Elegantný nástenný dávkovač tekutého mydla, gélu alebo dezinfekcie MYRIAD v kombinácii bielej a čiernej farby, je určený pre starostlivosť o ruky. Vytvára lepšie hygienické podmienky v akomkoľvek prostredí. Prispieva k správnemu použitiu použitého množstva dávkovaného mydla, gélu alebo dezinfekcie. Dávkovač je určený na všetky miesta s vysokým stupňom hygieny ako sú napr. nemocnice, školy, materské školy, úrady, verejné miesta, potraviny a všade tam je veľká frekvencia ľudí.  K dispozícií je balenie 900 ml so zásobníkom na dolievanie. Dávkovač MYRIAD je uzamykateľný s unikátnym kľúčom, ktorý zamedzí k neodbornej manipulácií.

Zavrieť

Nástenný dávkovač MODULAR Spray

23,00 

Nástenný dávkovač na tekutú dezinfekciu MODULAR Spray

Nástenný dávkovač tekutej dezinfekcie MODULAR Spray v elegantnom prevedení bielej a sivej farby, je určený pre starostlivosť o ruky. S využitím sprejového dávkovania je určený na tekutú dezinfekciu a umožňuje tak dokonalé dávkovanie.  K dispozícií je balenie 900 ml s nádržkou na dolievanie. Dávkovač MODULAR Spray so sprejovým dávkovaním je uzamykateľný s unikátnym kľúčom, ktorý zamedzí k neodbornej manipulácií.
Zavrieť

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree

63,00 

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree v elegantnom prevedení bielej a šedej farby, vytvára lepšie hygienické podmienky v akomkoľvek prostredí. Prispieva k správnemu použitiu použitého množstva dávkovaného mydla, gélu alebo dezinfekcie. Nevyžaduje pripojenie do siete, každý dávkovač je napájaný batériami veľkosti C. Výhodou je automatická funkcia prepínania medzi dvoma zdrojmi el. energie z batérií, čo zaručuje bezproblémovú činnosť po dlhú dobu. K zaisteniu optimálnej úspory nákladov má dávkovač tzv. režim spánku a kapacitný senzor, ktorý zabraňuje náhodnému dávkovaniu. *Ilustračný obrázok*. Skladom bielo - sivé prevedenie.
SEKO senzorový dávkovač dezinfekcie
Zavrieť

SEKO senzorový dávkovač dezinfekcie

64,00  bez DPH (76,80  s DPH)

SEKO senzorový batériový dávkovač tekutej dezinfekcie

Senzorový batériový dávkovač SEKO na použitie tekutej dezinfekcie má nastaviteľné parametre dávkovania. Dopĺňanie dezinfekcie sa vykonáva dolievaním. Kvalitný taliansky produkt „MADE IN ITALY“. Vrátane montážneho príslušenstva. Batérie nie sú súčasťou balenia.  
Zavrieť

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

98,00 120,00 

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk. Kvalitný slovenský výrobok je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele so spevneným podstavcom. Je vhodný na akýkoľvek druh dávkovača na dezinfekciu. Vrátane montážneho príslušenstva.