Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Plynový sporák FAGOR C-G920
Zavrieť

Plynový sporák FAGOR C-G920 Rada 900

Plynový sporák FAGOR C-G920 Rada 900

Plynový sporák s otvorenými horákmi C-G920 od spoločnosti Fagor Industrial je navrhnutý tak, aby uľahčil každodennú prácu profesionálnych kuchárov. Najvyššia Rada 900, do ktorej spadá aj tento model, poskytuje najvyšší úžitok pri maximálnom výkone, robustnosti, bezpečnosti a  s rýchlym čistením. Výsledkom je varenie na prístrojoch s dlhou životnosťou, pričom dizajn je čistý a starostlivo prepracovaný.
  • Model H – vysoko výkonné horáky
  • V prevedení LPG a GN.
Plynový sporák FAGOR C-G910
Zavrieť

Plynový sporák FAGOR C-G910 Rada 900

Plynový sporák FAGOR C-G910 Rada 900

Plynový sporák s liatinovou doskou C-G910 od spoločnosti Fagor Industrial je navrhnutý tak, aby uľahčil každodennú prácu profesionálnych kuchárov. Najvyššia Rada 900, do ktorej spadá aj tento model, poskytuje najvyšší úžitok pri maximálnom výkone, robustnosti, bezpečnosti a  s rýchlym čistením. Výsledkom je varenie na prístrojoch s dlhou životnosťou, pričom dizajn je čistý a starostlivo prepracovaný.
  • V prevedení LPG a GN.
Plynový sporák s rúrou Fagor C-G 941
Zavrieť

Plynový sporák s rúrou FAGOR C-G 941 Rada 900

Plynový sporák s rúrou FAGOR C-G 941 Rada 900

Plynový sporák s rúrou od spoločnosti Fagor Industrial FAGOR C-G 941 je navrhnutý tak, aby uľahčil každodennú prácu profesionálnych kuchárov. Najvyššia Rada 900, do ktorej spadá aj tento model, poskytuje najvyšší úžitok pri maximálnom výkone, robustnosti, bezpečnosti a  s rýchlym čistením. Výsledkom je varenie na prístrojoch s dlhou životnosťou, pričom dizajn je čistý a starostlivo prepracovaný.
  • Model H - vysoko výkonné horáky
  • Model XH - obsahuje iba najvýkonnejšie horáky
  • V prevedení LPG a GN.
Plynový sporák s rúrou FAGOR C-G 911
Zavrieť

Plynový sporák s rúrou FAGOR C-G911 Rada 900

Plynový sporák s rúrou FAGOR C-G911

Plynový sporák s liatinovou doskou a s rúrou od spoločnosti Fagor Industrial FAGOR C-G 911 je navrhnutý tak, aby uľahčil každodennú prácu profesionálnych kuchárov. Najvyššia Rada 900, do ktorej spadá aj tento model, poskytuje najvyšší úžitok pri maximálnom výkone, robustnosti, bezpečnosti a  s rýchlym čistením. Výsledkom je varenie na prístrojoch s dlhou životnosťou, pričom dizajn je čistý a starostlivo prepracovaný. V prevedení LPG a GN.