Spoločnosť OXYCHLORINE, s.r.o. sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a predaj ekologických dezinfekčných a čistiacich produktov, založených na vlastných receptúrach a know how v súlade s európskymi a svetovými štandardami.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Show sidebar
Sold out
OXYCHLORINE care
Zavrieť

OXYCHLORINE care dezinfekčný ekologický roztok na ruky a telo

15,00  bez DPH (18,00  s DPH)
OXCHLORINE care je jedinečný, ekologicky nezávadný, účinný, rýchlo pôsobiaci biocídny dezinfekčný roztok na ruky a telo. Je účinný všade tam, kde sa vyžaduje minimalizovanie rizika prenášania a rozširovania patogénnych mikroorganizmov prostredníctvom ľudského pričinenia. Zabezpečuje odstránenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd.
Sold out
OXYCHLORINE 1000 ppm
Zavrieť

OXYCHLORINE® 1000 ppm dezinfekčný ekologicky nezávadný roztok

21,50  bez DPH (25,80  s DPH)
OXCHLORINE 1000 ppm je jedinečný, ekologicky nezávadný, účinný, rýchlo pôsobiaci biocídny dezinfekčný roztok na profesionálnu a domácu dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov (kuchynské náradie, hračky...), umývateľných plôch (podlahy, stoly, sanita...), dezinfekcia bytových a nebytových priestorov a ovzdušia. Zabezpečuje odstránenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd.