Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

Imagin® na povrchy URAGÁN

3,85 18,64 

Imagin® na povrchy URAGÁN

Kyslý prostriedok na umývanie povrchov s odmasťovacou schopnosťou a príjemnou vôňou.

Parfumovaný profesionálny prostriedok na denné umývanie a čistenie všeobecných plôch, najmä v kuchyniach a kúpeľniach vhodný ako denná prevencia proti tvorbe vápenatých usadenín, mastnoty a hrdze v drezoch (veľmi dobrý efekt aj na granitové drezy), umývadlách, vodovodných batériách, čistenie perlátorov, keramických obkladov, sprchových kútov a sklenených zásten.

V prípade aplikácie na špeciálne povrchy (hlavne. kamenné, lakované či smaltované). Odporúčame vyskúšať odolnosť materiálu na malej vzorke NEPOUŽÍVAŤ na mramorové povrchy - hrozí ich postupná deštrukcia.

Dávkovanie: V závislosti na veľkosti a znečistenia povrchu. aplikácia: Aplikujte najlepšie cez speňovača trysku (súčasťou rozprašovača). Aktívne penu rovnomerne rozotrite a nechajte pôsobiť podľa intenzity znečistenia. Následne opláchnite vodou.

Balenie : PE fľaška 0,750ml, PE kanister 5kg


 
Zavrieť

Imagin® na povrchy LEMON

8,61 53,48 

Imagin® na povrchy LEMON

Bezoplachový prostriedok na umývanie povrchov s odmasťnovacou schopnosťou na báze alkoholu.

Vhodný na odstraňovanie mastných filmov a usadenín na povrchu kuchynského nábytku (vrchnej plochy skriniek, sklokeramických dosiek, obkladov vo varnom kúte)

V prípade aplikácie na špeciálne povrchy (najmä. plastové), odporúčame vyskúšať odolnosť materiálu na malej vzorke, neobsahuje abrazíva (nepoškriabe povrchy)

NEPOUŽÍVAŤ na drevené a iné plochy ošetrené lakom a olejom dávkovanie: V závislosti na veľkosti a znečistenia povrchu.

Aplikácia: Imagin na povrchy LEMON aplikujte neriedený pomocou rozprašovača.

Balenie : PE fľaška 750ml, PE kanister 5kg