Vitajte v spoločnosti GASTROCHEM, s.r.o.

Zaoberáme sa predajom profesionálnej kuchynskej hygieny a technológii zariadení pre gastronomické prevádzky ako sú hotely, reštaurácie, závodné a školské jedálne, mäsokombináty…

Spoločnosť vznikla v roku 2011 a vypracovali sme sa medzi špičku dodávateľov kuchynskej hygieny a technológií. Všetky naše produkty a technológie sú od popredných výrobcov na svete.  Nie sme len predajcovia ale v prvom rade sa snažíme zákazníkovi poradiť aký druh technológie alebo zariadenia je vhodný do jeho prevádzky aby dodané zariadenie bolo maximálnym prínosom pre jeho zamesnancov .

Profesionálne kuchyne realizujeme od nákresu cez výrobu až po samotnú montáž. Všetky nerezové komponenty zvyčajne dávame vyrábať na mieru tak aby bola ich maximálna využiteľnosť a funkčnosť. Technológie ktoré dodávame sú vysokej kvality pretože chceme aby náš zákazník dostal len to najlepšie za rozumnú cenu.

Celú našu ponuku nájdete na našej novej stránke a samozrejme ponuku budeme stále rozširovať.

 

Prečo si vybrať GASTROCHEM, s.r.o.

Ponúkame komplexné riešenia

Každá jedna prevádzka si vyžaduje osobitné riešenia a návrhy. Na to sme tu my, aby sme Vám vaše predstavy dokázali zhmotniť do reality. Dobre vieme, že je dôležité správne rozmiestniť zariadenia a pracovné stoly tak, aby maximálne uľahčili prácu Vašim pracovníkom. Správne spracovaná a navrhnutá prevádzka je základom kvalitného a vysokého výkonu vašich zamestnancov. Tomuto predchádza samozrejme osobné obhliadka priestoru a spolupráca už pri samotnej výstavbe či prerábke zariadenia. Ďaľším krokom je správny vyber technológie ktorý závisí od kapacity zariadenia. Na všetky tieto problémy sme tu my. Kontaktujte nas.

 

Certifikované produkty

Sme popredným dodávateľom profesionálnej kuchynskej hygieny a technológie zariadení pre gastro prevádzky.

 

Starostlivosť o zákazníka

Predajom tovaru alebo technológie to pre nás samozrejme nekončí. V prípade technológií je dôležité zaškolenie personálu na správne používanie zariadenia. Profesionálne čistiace a dezinfekčné prostriedky, ktoré dodávame je potrebné vždy nastaviť na správne dávkovanie a koncentráciu. Záručný a pozáručný servis vykonávame priamo u zákazníka . V prípade poruchy na technológiách sa snažíme promtne reagovať a závadu odstrániť v čo najkratšom možnom čase.