Výrobníky ľadu

Výrobník kockového ľadu so zásobníkom

Konštrukcia týchto modelov obsahuje revolučný systém pohonu prostredníctvom polopružných trysiek, ktoré vylučujú problémy s vápenatými usadeninami a inými nečistotami vody. Je vyrobený z materiálov, ktoré zaručujú najvyššiu trvanlivosť dokonca aj v oblastiach s veľmi tvrdou vodou. Prístroje sú tropikalizované (trieda T) pre najlepší výkon aj v krajinách s veľmi vysokými teplotami.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

Filter pre výrobník ľadu Cube Line

Kapacita zariadenia pri vstupnej tvrdosti vody 10°dh- 60000 l

Filter pre výrobníky ľadu Čistenie štyroch stupňov:
  • odstránenie mechanických nečistôt z vody
  • znižovanie tvorby usadenín vodného kameňa
  •  odstránuje chlór a ďalšie organické látky, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť chuť a pach vody
  • zabránenie rastu mikroorganizmov, baktérií a rias
max. prietoková rýchlosť - NOM / MAX (l / min.) - 0-8 priemerné množstvo spracovanej vody pri 10°dh- 60000 l rozmery - 310 x 180mm priemer pripojenia 3/4 " Filter Cube Line je určený hlavne na úpravu vody na výrobu ľadu a na pitie. Štvorstupňový proces čistenia vody poskytuje jedinečné vlastnosti a príjemnú chuť, pričom ponecháva potrebné minerály. Filter Cube Line  sa zapája do vodného systému rýchlo. Výmena filtra je veľmi jednoduchá, spočíva vo výmene celého filtra za nový. Nevyžaduje sa použitie akýchkoľvek nástrojov. Prínosom zariadení je dlhá životnosť kazety vo vzťahu k malým rozmerom. Nízka cena navyše spôsobuje, že systém je veľmi hospodárny. Filter na úpravu vody je potrebné vymeniť po prejdení určitého množstva vody, najmenej raz za šesť mesiacov.  
Zavrieť

Výrobník kališkového ľadu SIMAG SDE 18A

Výrobník kališkového ľadu SIMAG SDE 18A

Zariadenie na výrobu ľadu v tvare cylindra o rozmeroch 35 x 29 x 36 mm (21 g). Denná produkcia ľadu 18 kg (pri teplote miestnosti 10°C a teplote vody 10°C). Kapacita zásobníka 4 kg. Tvar ľadu s dutinou vo vnútri zabezpečuje maximálnu tepelnú výmenu. Regulácia veľkosti ľadu na prednej strane výrobníka. Karoséria z nehrdzavejúcej ocele s oblými rohmi, výškovo nastaviteľné nožičky, čistiaci systém na odstránenie usadenín vodného kameňa. Dvojitý plášť karosérie všetkých modelov je vyplnený izolačným materiálom. Systém je plnený chladivom R 134 A bez freónu. Vzduchom chladený kompresor. Nový systém nástreku s fixnou polohou trysiek. Dvojitý rozmrazovací systém. Nízka spotreba vody a elektrickej energie. Pripojenie tlakovou hadicou 3/4" na prívod vody a odvádzacou hadicou Ø 20 mm.
Zavrieť

Výrobník kališkového ľadu SIMAG SDE 24A

Výrobník kališkového ľadu SIMAG SDE 24A

Zavrieť

Výrobník ľadu FAGOR FIM-20A / 30A

Výrobník kockového ľadu FAGOR so zásobníkom

Konštrukcia týchto modelov obsahuje revolučný systém pohonu prostredníctvom polopružných trysiek, ktoré vylučujú problémy s vápenatými usadeninami a inými nečistotami vody. Pohyb (roztiahnutie) trysiek zabraňuje, aby sa v nich usadzoval vodný kameň a upchával ich. Je vyrobený z materiálov, ktoré zaručujú najvyššiu trvanlivosť dokonca aj v oblastiach s veľmi tvrdou vodou. Prístroje sú tropikalizované (trieda T) pre najlepší výkon aj v krajinách s veľmi vysokými teplotami. Vonkajšia skriňa je celá z nerezovej ocele 18/8, dvierka sa sklápa dovnútra. Všetky modely sú dostupné pre chladenie vzduchom i vodou. Elektrické napätie: 230/50 Hz. Výkony sú uvádzané pri teplote vody 15 ° C a teplote prostredia 20 ° C. Chladiaca zmes R404a. Prívod vody ¾ ".