Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Show sidebar
Zavrieť

Filter do sušičky LORD FT2

FILTER DO SUŠIČKY LORD FT2 Filter do sušičky LORD T1. S filtrom sušičky Lord sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a vlákien.  
Zavrieť

Filter do sušičky LORD FT1

FILTER DO SUŠIČKY LORD FT1 Filter do sušičky LORD T1. S filtrom sušičky Lord sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a vlákien.  
Zavrieť

S1- Vrecúška do vysávača V2

S1 - VRECÚŠKA DO VYSÁVAČA LORD V2 Vrecúška do vysávača LORD V2, balenie obsahuje 4 kusy sáčkov plus 1 kus filter.  
Zavrieť

Sada LORD CD

SADA LORD CD  Sada pre odvod kondenzátu pre T1. Vďaka sade možno kondenzovanú vodu odvádzať priamo do umývadla alebo ju možno odčerpávať do sifónu a ušetriť si tak vyprázdňovania nádobky na kondenzát.
Zavrieť

Nerezová lišta LORD SP 1000

NEREZOVÁ LIŠTA LORD SP 1000 Nerezová bočná lišta pre varné dosky LORD SP 1000.  
Zavrieť

Kôš na vlnu LORD TB

KÔŠ NA VLNU LORD TB Kôš na vlnu pre sušičky bielizne LORD jemné sušenie vlny, športovej obuvi ako aj plyšových hračiek Kôš na vlnu pre sušičky s voliteľným časovým programom jemné sušenie vlny, športovej obuvi a plyšových hračiek v kombinácii s voliteľným teplým časovým programom.  
Zavrieť

Spojovací medzikus LORD MK4

SPOJOVACÍ MEDZIKUS LORD MK4 Spojovací medzikus práčka sušička bez výsuvu. Slúži na spojenie práčok LORD W1, W3 so sušičkou LORD T1  
Zavrieť

Spojovací medzikus LORD MK2

SPOJOVACÍ MEDZIKUS LORD MK2 Spojovací medzikus práčka sušička bez výsuvu. Slúži na spojenie práčok LORD W1, W3 so sušičkou LORD T1  
Zavrieť

Drôtený kôš LORD

DRÔTENÝ KÔŠ LORD Drôtený kôš, ktorý je vhodný na zavesenie do truhlicovej mrazničky G1 až G2  
Zavrieť

Dvojitý filter do sušičky T1

DVOJITÝ FILTER DO SUŠIČKY T1 Dvojitý filter do sušičky T1. S filtrom sušičky Lord sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a vlákien. Údržba filtra je pohodlná a jednoduchá, vďaka ľahkému vybratí zo sušičky.  
Zavrieť

Plech na pečenie LORD BS1

PLECH NA PEČENIE LORD BS1 Hlboký plech na pečenie pre rúru LORD B1,B2 veľmi vhodný pre trené koláče, pečivo a placky. Vďaka vysoko hodnotnej nepriľnavej vrstve odpadá inak nevyhnutné vymazávania tukom. Upečené potraviny sa dajú ľahko z plechu vybrať a nečistoty ľahko odstrániť.    
Zavrieť

Plech na pečenie LORD BS4

PLECH NA PEČENIE LORD BS4 Hlboký plech na pečenie pre rúru LORD B3, veľmi vhodný pre trené koláče, pečivo a placky. Vďaka vysoko hodnotnej nepriľnavej vrstve odpadá inak nevyhnutné vymazávania tukom. Upečené potraviny sa dajú ľahko z plechu vybrať a nečistoty ľahko odstrániť.