Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

FAGOR 900 Plynové opekacie platne bez termostatickej regulácie teploty

FAGOR 900 Plynové opekacie platne bez termostatickej regulácie teploty

Predný panel je robustnejší a odolnejší, vyrobený z nerezovej ocele o hrúbke 3 mm. Elektronické zapaľovanie. Prístroje rady 900  majú ochranné krytie IPX5, čo poskytuje vyššiu ochranu proti vlhkosti. Prístroje na zemný plyn sú dodávané so sadou trysiek na propán-bután pre prípadnú potrebu ich premeny. Plynové sporáky rady 900  vyžadujú elektrické pripojenie 230 V - 1N z dôvodu nového elektronického zapaľovania. LPG – Skvapalnený ropný plyn (plynová bomba) NG – Zemný plyn L – Hladká R – Ryhovaná L + R – 2/3 hladká + 1/3 ryhovaná C – Pokryté vrstvou tvrdého chrómu (50 mikrónov) V – Ovládanie bezpečnostným ventilom Max-Min
fAGOR opekacia platňa FT-G910 LR
Zavrieť

FAGOR 900 Plynové opekacie platne s termostatickou reguláciou teploty

FAGOR 900 Plynové opekacie platne s termostatickou reguláciou teploty

Predný panel je robustnejší a odolnejší, vyrobený z nerezovej ocele o hrúbke 2 mm. Elektronické zapaľovanie. Prístroje rady 900 majú ochranné krytie IPX5, čo poskytuje vyššiu ochranu proti vlhkosti. Prístroje na zemný plyn sú dodávané so sadou trysiek na propán-bután pre prípadnú potrebu ich premeny. Plynové sporáky rady 900 vyžadujú elektrické pripojenie 230 V - 1N z dôvodu nového elektronického zapaľovania. Termostatické ovládanie teploty platne (100–300 ºC) LPG – Skvapalnený ropný plyn (plynová bomba) GN – Zemný plyn L – Hladká R – Ryhovaná L + R – 2/3 hladká + 1/3 ryhovaná C – Pokryté vrstvou tvrdého chrómu (50 mikrónov)
Zavrieť

FAGOR 900 Plynové opekacie platne s vrstvou tvrdeného chrómu

FAGOR 900 Plynové opekacie platne s vrstvou tvrdeného chrómu (50 mikrónov)

Predný panel je robustnejší a odolnejší, vyrobený z nerezovej ocele o hrúbke 2 mm. Elektronické zapaľovanie. Prístroje rady 900  majú ochranné krytie IPX5, čo poskytuje vyššiu ochranu proti vlhkosti. Prístroje na zemný plyn sú dodávané so sadou trysiek na propán-bután pre prípadnú potrebu ich premeny. Plynové sporáky rady 900 vyžadujú elektrické pripojenie 230 V - 1N z dôvodu nového elektronického zapaľovania. Termostatické ovládanie teploty platne (100–300 ºC) LPG – Skvapalnený ropný plyn (plynová bomba) GN – Zemný plyn L – Hladká R – Ryhovaná LR – 2/3 hladká + 1/3 ryhovaná C – Pokryté vrstvou tvrdého chrómu (50 mikrónov)