Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

Tekuté mydlo s ANTIBAKTERIÁLNOU zložkou ELITA

2,06 6,50 

Tekuté mydlo s ANTIBAKTERIÁLNOU zložkou ELITA

Jemné tekuté mydlo EILTA od spoločnosti GASTROCHEM s prísadou antibakteriálnych látok, vhodné k bežnej a preventívnej hygiene rúk, všade tam, kde je treba obmedziť riziko výskytu baktérií. Po každom umytí účinne chráni pokožku pred vysúšaním a zanecháva ju príjemne hebkú.

Balenie : PE kanister 5 kg, 500 ml s dávkovačom
Zavrieť

SanCare antibakteriálny gél na ruky s Aloe vera

2,08 37,50 

SanCare antibakteriálny čistiaci gél na ruky s Aloe vera

SanCare je rýchloschnúci antibakteriálny čistiaci gél na ruky s výťažkom z Aloe vera. Bez použitia vody a mydla vyčistí Vaše ruky. Obsahuje zvlhčovacie látky, vďaka čomu zostanú Vaše ruky jemné. Použitie: Prípravok naneste na ruky, dokonale rozotrite a nechajte vysušiť.  
Zavrieť

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

4,30 29,40 

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA DEZINFEKCIU PLÔCH, POVRCHOV A RÚK – Len na profesionálne použitie.

DOPORUČENÁ RECEPTÚRA WHO. Návod na použitie: Neriedený prípravok sa aplikuje priamo na povrchy prostredníctvom rozprašovača alebo handričky. Pri používaní prípravkou na dezinfekciu rúk postupovať tak, aby bola očistená celá plocha rúk a doba čistenia trvala minimálne 1 minútu. Prípravok vysušuje pokožku – použiť maximálne 10 krát denne. Nepoužívať na poranenú kožu alebo pri výskyte kožných ochorení. Po nanesení, použití, už nie je potrebný oplach.
Zavrieť

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

98,00 120,00 

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk. Kvalitný slovenský výrobok je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele so spevneným podstavcom. Je vhodný na akýkoľvek druh dávkovača na dezinfekciu. Vrátane montážneho príslušenstva.