Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

Tekuté mydlo s ANTIBAKTERIÁLNOU zložkou ELITA

2,30 7,80  s DPH

Tekuté mydlo s ANTIBAKTERIÁLNOU zložkou ELITA

Jemné tekuté mydlo EILTA od spoločnosti GASTROCHEM s prísadou antibakteriálnych látok, vhodné k bežnej a preventívnej hygiene rúk, všade tam, kde je treba obmedziť riziko výskytu baktérií. Po každom umytí účinne chráni pokožku pred vysúšaním a zanecháva ju príjemne hebkú.

Balenie : PE kanister 5 kg, 500 ml s dávkovačom
-25%
Zavrieť

SanCare antibakteriálny gél na ruky s Aloe vera

2,50 45,00  s DPH

SanCare antibakteriálny čistiaci gél na ruky s Aloe vera

SanCare je rýchloschnúci antibakteriálny čistiaci gél na ruky s výťažkom z Aloe vera. Bez použitia vody a mydla vyčistí Vaše ruky. Obsahuje zvlhčovacie látky, vďaka čomu zostanú Vaše ruky jemné. Použitie: Prípravok naneste na ruky, dokonale rozotrite a nechajte vysušiť.  
Zavrieť

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

5,16 35,28  s DPH

SLOPUR-AD Univerzálny dezinfekčný prostriedok

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA DEZINFEKCIU PLÔCH, POVRCHOV A RÚK – Len na profesionálne použitie.

DOPORUČENÁ RECEPTÚRA WHO. Návod na použitie: Neriedený prípravok sa aplikuje priamo na povrchy prostredníctvom rozprašovača alebo handričky. Pri používaní prípravkou na dezinfekciu rúk postupovať tak, aby bola očistená celá plocha rúk a doba čistenia trvala minimálne 1 minútu. Prípravok vysušuje pokožku – použiť maximálne 10 krát denne. Nepoužívať na poranenú kožu alebo pri výskyte kožných ochorení. Po nanesení, použití, už nie je potrebný oplach.
Zavrieť

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

117,60 144,00  s DPH

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk

Nerezový stojan na dezinfekciu rúk. Kvalitný slovenský výrobok je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele so spevneným podstavcom. Je vhodný na akýkoľvek druh dávkovača na dezinfekciu. Vrátane montážneho príslušenstva.