Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar
Zavrieť

Nástenný dávkovač mydla MYRIAD

20,00  bez DPH (24,00  s DPH)

Nástenný dávkovač mydla MYRIAD

Elegantný nástenný dávkovač tekutého mydla, gélu alebo dezinfekcie MYRIAD v kombinácii bielej a čiernej farby, je určený pre starostlivosť o ruky. Vytvára lepšie hygienické podmienky v akomkoľvek prostredí. Prispieva k správnemu použitiu použitého množstva dávkovaného mydla, gélu alebo dezinfekcie. Dávkovač je určený na všetky miesta s vysokým stupňom hygieny ako sú napr. nemocnice, školy, materské školy, úrady, verejné miesta, potraviny a všade tam je veľká frekvencia ľudí.  K dispozícií je balenie 900 ml so zásobníkom na dolievanie. Dávkovač MYRIAD je uzamykateľný s unikátnym kľúčom, ktorý zamedzí k neodbornej manipulácií.

Zavrieť

Nástenný dávkovač MODULAR Spray

23,00  bez DPH (27,60  s DPH)

Nástenný dávkovač na tekutú dezinfekciu MODULAR Spray

Nástenný dávkovač tekutej dezinfekcie MODULAR Spray v elegantnom prevedení bielej a sivej farby, je určený pre starostlivosť o ruky. S využitím sprejového dávkovania je určený na tekutú dezinfekciu a umožňuje tak dokonalé dávkovanie.  K dispozícií je balenie 900 ml s nádržkou na dolievanie. Dávkovač MODULAR Spray so sprejovým dávkovaním je uzamykateľný s unikátnym kľúčom, ktorý zamedzí k neodbornej manipulácií.
Zavrieť

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree

63,00  bez DPH (75,60  s DPH)

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree

Bezdotykový dávkovač mydla MODULAR Touchfree v elegantnom prevedení bielej a šedej farby, vytvára lepšie hygienické podmienky v akomkoľvek prostredí. Prispieva k správnemu použitiu použitého množstva dávkovaného mydla, gélu alebo dezinfekcie. Nevyžaduje pripojenie do siete, každý dávkovač je napájaný batériami veľkosti C. Výhodou je automatická funkcia prepínania medzi dvoma zdrojmi el. energie z batérií, čo zaručuje bezproblémovú činnosť po dlhú dobu. K zaisteniu optimálnej úspory nákladov má dávkovač tzv. režim spánku a kapacitný senzor, ktorý zabraňuje náhodnému dávkovaniu. *Ilustračný obrázok*. Skladom bielo - sivé prevedenie.